BALIKESİR

İNDESİT\

Servis hizmetimizden yararlanmak için lütfen hemen arayın.

Balıkesir İndesit Servis

Balıkesir İndesit Servisi

Balıkesir İndesit Servisi olarak, Balıkesir'de 11 yıldır Balıkesir İndesit Servisi hizmeti vermekteyiz. Gelişen teknoloji ile birlikte yaşadığınız sorunlara yüksek kalitede çözüm bulabilmek için seviyelerimizi üst düzeye çıkarmak için çalışıyoruz. Beyaz eşya, klima ve kombi denince Balıkesir bölgesinde akla gelen ilk teknik servis olarak uzun yıllardır tecrübelerimizle siz değerli Balıkesirlilere hizmet vermekteyiz.
Aynı gün servis hizmetimizle profesyonel uzman ekiplerimiz tarafından garantili hizmetten yararlanmak için HEMEN ARA

Servis Telefonlarımız : 0266 239 46 46 ve 0266 239 02 66 numaralı telefonlarımız ile bizlere 7/24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz arıza kaydı ile uzman ekiplerimiz size gün içerisinde ulaşıcaklardır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Biz Nasıl Çalışırız

Stratejimiz

DAHA FAZLA BİLGİ

Sıkça Sorulan Sorular

Sorunun durumuna göre değişmektedir. Eğer sorunun ısıtma ve soğutma alanında ise ekip arkadaşlarımız en müsait oldukları zaman sizinle iteşime geçeceklerdir.

Sorununuzun çözümünde eğer parça değişimi ile çözüldüyse parçanın firmamız tarafından garantisi mevcuttur. Ekip arkadaşlarımız gereken bilgiyi vereceklerdi. (Plastik parçalarda garantimiz malesef yoktur.)

Öncelikle farklı prizlerde denemenizi tavsiye edebiliriz. Eğer farklı bir prizde de çalışmıyor ise elektronik aksamda arızanız var demektir.

Makinamızın fişini başka prize takarak açmayı deneyelim. Bulaşık makinamız tekrar çalışmıyor ise elektronik aksamda arıza olduğunu gösterir.

Bu arızada siz değerli kullanıcıların yapabileceği herhangi bir şey yoktur. Servis kaydı oluşturarak profesyonel destek alabilirsiniz.

Firmamız aşağıda bulunan harita bölümünden nerde olduğunu görebilir navigasyon desteğiyle firmamıza gelebilirsiniz.